NOA3

NOA3

Mūsu ģimenē maijs ir svinību mēnesis, jo lielākā daļa visu iespējamos gada svētku ietilpināts vienā mēnesī – māmiņdiena, vārda dienas, dzimšanas dienas – arī mana un Noa dzimšanas dienas.

Šķiet, ka atceros visu par dienu, kad viņš piedzima. Un liekas, ka nekad neaizmirsīšu. Man patīk svinēt dzimšanas dienas. Tajās mēs pasakām to, kas ikdienā paliek nepateikt, pasakāmies un iepriecināt viens otru.

Noa ļoti gaidīja ballīti visu nedēļu. Zināja, ka viņam būs pārsteigumi, draugi un ļoti gribēja dejot, ko atkārtoja visas nedēļas garumā :D

Viss izdevās tā, kā biju iedomājusies – mierīgi, vienkārši, lēni... ar mūziku, bērnu smiekliem, mežu, vakara sauli, sarunām un ēdienu.

Šogad ballītes tēma bija DINOZAURI! Noa tie ļoti patīk un interese par visu, kas saistīts ar dinozauriem nav mazinājusies visa gada garumā. Bija forši, ka visas dekorācijas un dinozauru tematika viņam pašam arī ļoti patika.

Karodziņus izprintēju un uztaisīju es pati. Man liekas, ka šādas lietas vienmēr iedod tādu svētku noskaņu. Dažādi skaisti sīkumi man ir svarīgi ikdienā. Un ballītē tie kļūst vēl svarīgāki, jo tie savācas kopā un rada to īpašo ballītes sajūtu. Vienreizējie trauki ballītei ir no veikala Manilla. Piedāvājums ballīšu dekorācijām un traukiem šajā veikalā ir tiešām liels un visas opcijas ir vienlīdz skaistas un gaumīgas. Baloni ballītei ir no Helium. Viņi arī izveidoja individuālu dizainu uz balona, kas Noa bija superīgs pārsteigums.
Ļoti gribēju iegādāties Noa krekliņu no TinyBunny ar uzrakstu “TIK ĻOTI MĪLĒTS” tas man šķiet ideāls dzimšanas dienas svinībām un arī pēc tām. Nejauši Facebookā uzgāju arī dinozaura jaku no TUNANA un tā nāca īstajā laikā! Vēl iepriekšējā naktī braucām uz pakomātu pakaļ, lai jubilārs ballītē varētu pārtapt par dinozauru.

Par skaisto dinozauru kūku kā katru gadu parūpējās mana talantīgā draudzene Anita un nofočēja mums arī daudz skaistas bildes, kas būs superīgas atmiņas no šīs dienas.


Tik labi bija vienkārši justies ērti, daudz nedomāt par to, kā jābūt, kas jāsaka un kā būtu pareizi, bet svinēt, pateikties un atpūsties mazā lokā, vienkāršībā... Šī vieta man kļuvusi ļoti īpaša, jo Noa dzimšanas dienu tur svinam jau otro gadu (pērnās dzimšansdienas bildes vari apskatīt šeit) un jūtu, ka tā kļūs par tradīciju. Vecie ozoli, mežs, putnu dziesmas, ugunskurs un tā vakara saule, kas sasilda un apspīd smaidus to cilvēku sejās, kas vismīļākie un kas manu mazo puisēnu mīl visvairāk. Kas gan varētu būt skaistāk?

IMG_5457.jpg
IMG_5460.jpg
IMG_5491.jpg
IMG_5467.jpg
IMG_5495.jpg
IMG_5471.jpg
IMG_5519.jpg
IMG_5520.jpg
IMG_5534.jpg
IMG_5550.jpg
IMG_5553.jpg
IMG_5562.jpg
IMG_5567.jpg
IMG_5580.jpg
IMG_5590.jpg
IMG_5602.jpg
IMG_5607.jpg
IMG_5620.jpg
IMG_5635.jpg
IMG_5646.jpg
IMG_5637.jpg
IMG_5662.jpg
IMG_5663.jpg
IMG_5693.jpg
IMG_5687.jpg
 Foto:  Anita Austvika   Kleita no L index

Foto: Anita Austvika

Kleita no Lindex

Briežu dārzs

Briežu dārzs

Mammai

Mammai