brīdis pirms

brīdis pirms

Šodien ir pirmdiena otrdienā un es to pavadu, tīrot māju, jo visas brīvdienas pavadītas mežā. Šogad Lieldienas iekritušas tik skaistās, siltās, saulāinās dienās un vēl mums iedāvināta vesela stunda vairāk gaismas. Tik forši. Mēs savas brīvdienas iesākām ar labu kafiju Boncafe un tad gandrīz katru dienu pavadījām vai nu mežā vai pie jūras. 

Lai gan brīvdienas bija tik siltas un saulainas šis laiks tieši pirms plaukšanas un ziedēšanas katru gadu liekas tik interesants. Ir grūti iedomāties, ka viss pavisam drīz būs zaļš un ziedošs un tajā pašā laikā es vairs nevaru sagaidīt! Ziema ir tik gara! Un dzīvē ir līdzīgi brīdis pirms liekas grūtākais un garākais. Piemēram, pavadot ikdienu ar bērnu, liekas, ka tu viņam kaut ko māci un centies un nav rezultāta, bet tad pēkšņi tu redzi, ka, jā, tavs darbs atmaksājas un mazais mācās. Galvenais nepadoties pēdējā brīdī - brīdī pirms. Tāpēc iedrošinu tevi un sevi - nepadoties! Un tad baudīt pavasari ;)

 Foto: Marta Logina

Foto: Marta Logina

 Foto:  Marta Logina
 Foto:  Marta Logina
    Foto: Marta Logina      Noa apģērbs no  Lindex

 Foto: Marta Logina  

Noa apģērbs no Lindex

 Foto:  Marta Logina
 Foto:  Marta Logina

Noa ir iemācījies visu pasmaržot. Tas sākās ar puķēm, tad pūpoliem un tagad, kad aizbraucam kaut kur pie dabas, viņš pasmaržo visu - gaisu, lapas, kokus un arī koku saknes. Un tas ir TIK mīlīgi!

Foto: Anita Austwick

Cepurīte no Lindex

Un, protams, lai kur mēs dotos, obligāti ir jāatrod koks :D

Šis ieraksts tapis sadarbībā ar Palladium  zābakiem, kas šīm brīvdienām bija perfekts papildinājums gan pilsētā, gan mežā :)

pārvākšanās

pārvākšanās

2 gadi!

2 gadi!