pavasaris

pavasaris

Februāris man vienmēr licies gada sliktākais mēnesis. Liekas smieklīgi, bet, ja tā padomā, ir viegli saprast, kāpēc. Ziema bijusi jau kādu laiciņu un saule tā kārtīgi nav redzēta vairākus mēnešus. Svētki ir gaidīti, sagaidīti un nosvinēti. Visi iegājuši atpakaļ rutīnā, kura pat nedaudz pietrūka pēc garajām brīvdienām. Un tad ir februāris... joprojām auksts un pavasaris vēl tik tālu. Ne šis, ne tas.
Zinu, ka citiem pavasaris vēl tālu, bet man, kā jau katru gadu, janvārim tuvojoties nobeigumam gribas saskatīt, sasmaržot, sagaršot un piedzīvot pavasari. Tad nu nedaudz pastāstīšu, kā mēs to ienesam mājās un cenšamies pavadīt pēdējos ziemas mēnešus priecīgi, silti un svaigi. Un, starpcitu, gaiss jau dažās pastaigā nedaudz smaržo pēc pavasara, kaut gan vīrs saka, ka, ja kaut ko ļoti gribas, tad to varot arī sasmaržot ;)
Man vislabāk pavasari mājās izdoda ienest, atverot logus un izvēdinot māju, klausoties mūziku, lasot grāmatas, kad mazais iemidzis, forši arī mums abiem kopā paspēlēties uz grīdas, laiks paskrien nemanot. Tikai daži ziedi pilnīgi izmaina mājas sajūtu. Sakārtota un iztīrīta māja noteikti izmaina visu dienu vai nedēļu. Sakārtota māja man pilnīgi noteikti nozīmē sakārtotu prātu un otrādi.
Vakaros man dažreiz patīk kaut ko uzcept. Viss smaržo, mājas uzsilst un katram tiek kāds kārums. Šoreiz tapa cepumi vīŗam ar balto šokolādi un dzērvenēm. Izmantoju šo recepti, ja arī Tev gribas izmēģināt. Vīrs saka, ka sanāca labi ;)
Tad nu lai mums visiem izdodas sagaidīt pavasari priecīgiem un izbaudīt pēdējos ziemas mēnešus.

IMG_2747.jpg
IMG_2741.jpg
IMG_2734.jpg
IMG_2729.jpg
IMG_2712.jpg
IMG_2705.jpg
IMG_2723.jpg
IMG_2717.jpg
IMG_2724.jpg
IMG_2677.jpg
IMG_2696.jpg
IMG_2695.jpg
tūlīt, tūlīt...

tūlīt, tūlīt...

ikdienas brīži

ikdienas brīži